Płyty granitowe sprzedaż hurtowa

Płyty granitowe Sprzedaż hurtowa Ruda Śląska

Granit jest jednym z najczęściej stosowanych kamieni naturalnych. Odznacza się wyjątkową odpornością na działania mechaniczne i negatywne czynniki zewnętrzne takie jak woda czy ujemna temperatura. Estetyczna kolorystyka oraz wielość wzorów powodują, że granit jest surowcem cenionym zarówno w branży budowlanej jak i kamieniarskiej.

Prowadzimy hurtową sprzedaż płyt granitowych, które mogą być wykorzystywane w budownictwie mieszkalnym, komercyjnym, architekturze ogrodowej itp. Nasze wyroby poza bogactwem faktur i wykończeń wyróżnia wyjątkowa trwałość, zapewniająca wieloletnie użytkowanie.

Granit to wyjątkowy kamień i doskonale łączy się z różnymi rodzajami wykończeń – drewna, ceramiki lub metalu. Naturalny granit ma różnorodne kolory i tekstury. W wyniku przetworzenia materiału można uzyskać płyty granitowe o różnych rodzajach faktur, odpowiednie dla konkretnej pracy technologicznej w budownictwie.

Oferujemy płyty granitowe surowe, polerowane, płomieniowane lub szczotkowane w grubościach budowlanych oraz nagrobkowych.
Zapraszamy do kontaktu:
  1. +48 608 097 618
  2. +48 696 717 371
  3. isgranit@wp.pl
Polityka prywatności   |   © ISGRANIT. Wykonanie: Strony www Słupsk